Ilmoittautuminen SVS Espoon ja SVS Helsingin yhteiselle kesäleirille 2025 (vko 23 ja 24)
Tervetuloa SVS Kesäleirille, joka järjestetään Kampin liikuntakeskuksessa 2.-6.6. ja 9.-13.6.2025!
Leirillä harjoitellaan kesäisissä tunnelmissa vartalo- ja välinetekniikkaa, balettia, tanssia sekä hiotaan omia ohjelmia. Osallistuminen on mahdollista joko kokopäiväisesti (klo 10-15) tai vaihtoehtoisesti puolet päivästä (joko aamupäivä 10-12:30 tai iltapäivä 12:30-15:00). Sovittaessa voimistelijat voivat saapua paikalle jo klo 8:30 eteenpäin ja heidät voi hakea klo 16:00 asti. Varsinainen harjoitteluaika klo 10-15. Espoosta tulevat voimistelijat voivat sopia valmentajan kanssa tapaamispaikan- ja ajan Leppävaarassa.
Leiri on avoin kaikille SVS voimistelijoille Mineistä Naisiin. Voimistelija tarvitsee leirillä treenivaatteet, välineet, omat eväät (lounas ja mahdolliset välipalat), vesipullon, mahdolliset pehmusteet, yms kuten normaaleissa harjoituksissa, tarpeen mukaan lämpimät rennot vaatteet taukoja varten (kokopäiväleirin tapauksessa mahdollisesti myös ulkovaatteet).
Hinta kokopäiväleirille on 220€ / viikko, ja puolipäivävaihtoehdolle 110€ / viikko. Yksittäisille leiripäiville voi osallistua hintaan 50€ /päivä tai 150€ / 3 päivää.
Minimiosallistujamäärä kullekkin leiripäivälle on 10 voimistelijaa.
Ilmoittautuminen tällä lomakkeella 19.5.2025 mennessä. (Ilmoittautuminen on sitova)